Saturn Fitness - Klub Fitness Gdynia Kosakowo

GDYNIA KOSAKOWO

W przeciągu kilku miesięcy osiągnęłam
wymarzoną wagę i ciało,
a co ważniejsze zdrowie.

Imię i Nazwisko:
Edyta Matuszewska
Cel treningowy:
Schudnąć
Waga 11.2013 / 08.2014
;) / 69 kg
W Saturn fitness od:
Październik 2013
Edyta ćwiczy:
5 x w tygodniu

Wszystko zaczęło się w październiku 2013 roku. Moja waga pokazała 86,6 kg - nigdy nie podejrzewałam że kiedykolwiek będę tyle ważyć! 7 października to był dzień w którym stwierdziłam że muszę coś zmienić w swoim życiu i wyglądzie. To był również mój pierwszy dzień kiedy zaczęłam etap innego, zdrowszego i regularnego odżywiania.

Błędne, samodzielne początki

Od dłuższego czasu próbowałam stracić zbędne kilogramy, za pomocąróżnych diet i ćwiczeń, na które nigdy nie miałam zbyt wiele czasu. Braki konsekwencji we wcześniej stosowanych dietach i zbyt mała determinacja doprowadziły mnie do tego stanu. Chudłam a potem znów przybierałam na wadze. Myślałam też, że zwykłe niejedzenie to dobry sposób na utratę kilogramów, tak oczywiście nie jest.

Trening + nowe nawyki żywieniowe

Trafiłam do Saturn Fitness. Powoli nauczyłam się nowych nawyków żywieniowych, zaczęłam przygotowywać jedzenie do pracy, jadłam śniadania - regularne posiłki (codziennie 5 w 3 godzinnych odstępach). Na samym początku w okresie 2 pierwszych miesięcy waga spadała w błyskawicznym tempie lecz bez dodania ćwiczeń moje ciało nie wyglądałoby dobrze. Zaczęłam pracę nad nim na siłowni, zajęcia grupowe (CardioShape, Zumba, TBC) dawały mi wiele radości, motywację i pomagały w dążeniu do celu. W przeciągu kilku miesięcy osiągnęłam wymarzoną wagę i ciało, a co ważniejsze zdrowie i doskonałe samopoczucie! Przy okazji wyciągnęłam wnioski z dotychczasowego sposobu odżywiania,

wiem że nie ma diety cud, ani magicznych tabletek na schudnięcie. Tylko ciężką pracą i prawidłowo dobraną dietą można osiągnąć wymarzony sukces.

Dodam jeszcze jedno, że kilogramów, które zbierały się przez długi okres nie pozbędzie się w ciągu kilku dni, ani w kilka pobytów na siłowni. Do dziś straciłam już 17 kg, jestem w trakcie walki o piękne ciało. Może na dzień dzisiejszy waga spada o wiele wolniej ale za to ciało robi się jędrne i zdecydowanie lepiej wygląda :)Saturn Michał Kobrzyński
Santander Bank Polska S.A.
30 1910 1048 2787 2776 9594 0003