Saturn Fitness - Klub Fitness Gdynia Kosakowo

GDYNIA KOSAKOWO

Mieliśmy dość naszego niezdrowego trybu życia
spowodowanego złymi nawykami
żywieniowymi i brakiem ruchu

Imię i Nazwisko:
Anna i Piotr Kowalscy
Cel treningowy:
Schudnąć
Waga 11.2013 / 11.2014
;) / :)
W Saturn fitness od:
Listopad 2013
Anna i Piotr ćwiczy:
3 x w tygodniu

Mieliśmy dość naszego niezdrowego trybu życia spowodowanego złymi nawykami żywieniowymi i brakiem ruchu. Spróbowaliśmy naszych sił w Saturnie. Zachęcił nas do tego tamtejszy trener Łukasz. I tak właśnie rok temu zaczęła się nasza przygoda.


Od razu spodobała nam się atmosfera panująca w klubie, co na dobry początek bardzo zmotywowało nas do dalszych działań. Można powiedzieć, że ostro wzięliśmy się do roboty.

Poznajemy świat fitnessu...

Ania zaczęła uczęszczać na zajęcia grupowe. Najbardziej spodobały jej się zajęcia jak: TBC, Bodycombat i MagicBar. Piotr postanowił spróbować swoich sił na bieżni i rowerze stacjonarnym. Dla ochłody spróbowaliśmy też z basenem. W międzyczasie braliśmy udział w rowerowych wypadach nad Wisłę i całodniowych wyjazdach nad Zegrze.

Małżeńskie wsparcie ;)

Nawzajem motywowaliśmy się do ćwiczeń i kiedy chcieliśmy zaniechać dalszych prób zrzucania kilogramów - od razu sobie to odradzaliśmy. W końcu chcieliśmy coś zmienić w naszym życiu. Imprezy okolicznościowe były czymś, co bardzo przypadło nam do gustu. Zwłaszcza świetnie bawiliśmy się podczas Halloween.

Saturnowa "Akcja Motywacja" - skuteczna praca z motywacją!

Naszym ogromnym powodem do dumy była akcja motywacyjna "Plaża". Polegała ona na zrzuceniu jak największej ilości kilogramów w okresie 2 miesięcy. Piotr zajął pierwsze miejsce z wynikiem 10,5 kg, a Ania trzecie z wynikiem 6 kg. Dotychczas Ania schudła 15 kilogramów, a Piotr 20 kg.Saturn Michał Kobrzyński
Santander Bank Polska S.A.
30 1910 1048 2787 2776 9594 0003